Brightcove Video Connect (6.x-2.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: CCK
hi: सी सी के

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Tags
hi: उपनाम

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Label
hi: लेबल

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Upload
hi: अपलोड

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: %time ago
hi: %time पहले

en: Installed
hi: संस्थापित

en: Attach
hi: संलग्न करें

en: Account settings
hi: खाता संचालन

en: Time ago
hi: पहले समय

en: cURL
hi: कर्ल

en: Custom date format
hi: अपने अनुसार तिथि प्रारूप

en: Search in
hi: में खोजें
