BUEditor (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (76 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Cancel
uk: Скасувати

en: new
uk: новий

en: Go
uk: Перехід

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Icon
uk: Іконка

en: n/a
uk: н/д

en: User role
uk: Роль користувача

en: Demo
uk: Демо

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Key
uk: Ключ

en: Customize your text editor.
uk: Персоналізація візуального текстового редактора.

en: Add new editor
uk: Додати новий редактор

en: Editor name
uk: Назва редактора

en: Available editors
uk: Доступні редактори

en: Changes have been saved.
uk: Зміни збережено.

en: Assigned editor
uk: Поточний редактор

en: user #1
uk: адміністратор

en: Caption
uk: Підпис

en: Show the editor on specific pages
uk: Показувати редактор на певних сторінках

en: Enter one page per line as Drupal paths. The * character is a wildcard.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ.

en: Hide the editor for specific textareas
uk: Ховати редактор для певних текстових полів

en: Enter one textarea ID per line. The * character is a wildcard.
uk: Введіть по одному ідентифікатору текстової області на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ.

en: New buttons are ready to be saved.
uk: Нові кнопки готові до збереження.

en: There is no button to be imported.
uk: Кнопок для імпорту не виявлено.

en: ... selecteds
uk: ... з позначеними

en: CSV file containing the buttons
uk: Файл CSV, що містить кнопки

en: Add new button
uk: Додати нову кнопку

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Import Buttons
uk: Імпортування кнопок

en: Selected buttons have been deleted.
uk: Позначені кнопки було видалено.

en: New editor has been added.
uk: Новий редактор було додано.

en: All buttons and settings for this editor will be removed.
uk: Усі кнопки й параметри для цього редактора будуть вилучені.

en: There is no button to export.
uk: Немає кнопок для експортування.

en: A plain textarea editor aiming to facilitate code writing.
uk: Редактор простого текстового поля з метою полегшення написання коду.

en: Send to @app
uk: Надіслати до @app

en: Alternative editor
uk: Альтернативний редактор

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, <strong>weight</strong> property will determine the assigned editor. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
uk: Для користувачів, що мають <b>багато ролей, вага</b> буде визначати назначений редактор. Легша роль, що розміщена вище буде мати перевагу. Тому роль адміністратора варто розміщувати над всіма ролями числом ваги -10.

en: Role-editor assignments
uk: Назначення редактора ролям

en: Assign editors to user roles.
uk: Назначити редактори для ролей користувачів

en: Alternative editor makes it possible to use different editors for different textareas or different editors on diffrent pages. You just have to configure visibility settings for each editor.
uk: Альтернативний редактор надає можливість для використання різних редакторів для різних текстових полів на різних сторінках. Вам лише потрібно налагодити видимість для кожного редактора.

en: Directory of editor icons
uk: Папка іконок редактора

en: Web accessible directory path where editor icons reside.
uk: Шлях до папки, де іконки доступні з вебу

en: Placeholders that you can use are; %BUEDITOR (bueditor path), %FILES (drupal files path), and %THEME (current theme's path).
uk: Змінні, що можна тут використовувати: %BUEDITOR - шлях до bueditor, %FILES - шлях до файлів друпал і %THEME - шлях до активної теми-шаблону сайту.

en: Directory of editor library
uk: Папка бібліотеки редактора

en: Web accessible directory path where external javascript files reside.
uk: Папка, доступна з вебу, де знаходяться зовнішні скритпи javascript

en: To add a new button, you can either specify it at the bottom of the button list or import a CSV file which contains previously exported buttons. For more information about buttons and editor API please read !readme.
uk: Щоб додати нову кнопку, ви можете або визначити її внизу списку кнопок, або імпортувати файл CSV, який містить раніше експортовані кнопки. Для більш докладної інформації про кнопки й API редактори,  будь ласка, звернетеся до !readme.

en: Editor paths
uk: Шляхи редактора

en: Are you sure you want to delete the editor %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редактор %name?

en: %name editor has been deleted.
uk: Редактор %name - видалено!

en: Editor settings
uk: Параметри редактора

en: Delete editor
uk: Стерти редактор

en: Stores editors and their settings.
uk: Зберігає редактори і їхні параметри.

en: Primary Key: Unique editor ID.
uk: Головний ключ: Унікальний ідентифікатор

en: The editor name.
uk: Назва редактора

en: Drupal paths on which the editor is visible.
uk: Шляхи друпал (ідентифікатори-імена полів вводу), за якими редактор є видимим.

en: Textarea ids for which the editor is not visible.
uk: Ідентифікатори текстових полів textarea за якими редактор недоступний

en: The directory path where the editor icons reside.
uk: Шлях до каталогу, де знаходяться іконки редактора.

en: The directory path where the editor library files reside.
uk: Шлях до папки де знаходиться бібліотека редактора.

en: Stores buttons of {bueditor_editors}.
uk: Зберігає кнопки {bueditor_editors}.

en: Primary Key: Unique button ID.
uk: Головний ключ: Унікальний ідентифікатор ID.

en: The {bueditor_editors}.eid to which the button belongs.
uk: {bueditor_editors}.eid до якої кнопка належить.

en: The button title.
uk: Назва кнопки

en: The button content.
uk: Вміст кнопки

en: The button icon or caption.
uk: Іконка кнопки або назва

en: The button acceskey.
uk: Клавіша доступу до кнопки

en: The button weight that determines the button location in the editor layout.
uk: Вага кнопки визначає позицію в панелі
