BUEditor (6.x-2.1) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Cancel
id: Batal

en: Go
id: Cari

en: Edit
id: Sunting

en: Search
id: Pencarian

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Weight
id: Bobot

en: none
id: tidak ada

en: Import
id: Impor

en: Export
id: Ekspor

en: Icon
id: Ikon

en: n/a
id: t/t

en: User role
id: Peran pengguna

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Key
id: Kunci

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Replace
id: Tiban

en: Add new editor
id: Tambah editor baru

en: Buttons
id: Tombol

en: Loading...
id: Memuat...

en: Copy
id: Salin
