BUEditor (6.x-2.2) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Cancel
ro: Anulare

en: Go
ro: Mergi

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: none
ro: nimic

en: Icon
ro: Pictogramă

en: User role
ro: Rol utilizator

en: Visibility settings
ro: Setări vizibilitate

en: Browse
ro: Răsfoire

en: Key
ro: Cheie

en: File Browser
ro: Navigator Fişiere

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Buttons
ro: Butoane

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Copy
ro: Copiază
