BUEditor (6.x-2.9) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Icon
az: İconka

en: n/a
az: yox

en: User role
az: İstifadəçi rolu

en: Close
az: Bağlı

en: Key
az: Açar

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Copy
az: Köçür

en: Site maintenance account
az: Saytın texniki xidməti hesabı

en: Content authoring
az: Məzmun müəllifliyi
