BUEditor (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: none
ar: لا شيء

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Icon
ar: أيقونة

en: n/a
ar: غير متوفر

en: User role
ar: دور المستخدم

en: OK
ar: موافق

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: Key
ar: المفتاح

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Copy
ar: نسخ
