BUEditor (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (32 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Go
nl: Filter

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: none
nl: geen

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Icon
nl: Pictogram

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: OK
nl: Ok

en: Visibility settings
nl: Zichtbaarheidsinstellingen

en: Browse
nl: Bladeren

en: Key
nl: Sleutel

en: File Browser
nl: Bestandsbrowser

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Replace
nl: Vervangen

en: user #1
nl: gebruiker#1

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Copy
nl: Kopieren

en: Site maintenance account
nl: Onderhoudsaccount

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
nl: Let op: alleen toevoegen aan rollen die u vertrouwt; dit toegangsrecht kan schadelijke gevolgen hebben voor de beveiliging van het systeem.

en: Content authoring
nl: Inhoud samenstellen

en: !module has been installed.
nl: !module is geïnstalleerd.
