BUEditor (6.x-2.6) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: n/a
sr: нема

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.
