Campaign Monitor Advanced (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Manage
az: İdarə et

en: Advanced
az: Əlavə

en: Tools
az: Alətlər

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Info
az: Məlumat

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi
