Campaign Monitor Advanced (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Subscribers
sr: Претплатници

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Mail
sr: Пошта

en: Newsletters
sr: Билтени
