Campaign Monitor Advanced (6.x-1.1) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Subscribers
te: చందాదార్లు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Mail
te: మెయిల్

en: !time ago
te: !time క్రితం

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Info
te: సమాచారం
