Campaign Monitor Advanced (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Manage
lt: Valdyti

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Mail
lt: Paštas

en: API Key
lt: API raktas

en: Advanced
lt: Papildomai

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Profile
lt: Profilis

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Info
lt: Informacija

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: List ID
lt: Sąrašo ID

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Prefer raw-text replacements for text to avoid problems with HTML entities!
lt: Teikite pirmenybę 'raw-text' pakeitimams, kad išvengti problemų su HTML objektais!

en: view reports
lt: peržiūrėti ataskaitas

en: List field
lt: Sąrašo laukelis

en: API Info
lt: API informacija

en: API Status
lt: API statusas

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas
