Campaign Monitor Advanced (6.x-2.0) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: E-mail
id: Email

en: Submit
id: Kirim

en: Type
id: Jenis

en: Subscribers
id: Pelanggan

en: List
id: Daftar

en: Subscribe
id: Berlangganan

en: Description
id: Deskripsi

en: Login
id: Masuk

en: Date
id: Tanggal

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Mail
id: Email

en: Client ID
id: ID Klien

en: !time ago
id: !time yang lalu

en: Other
id: Lainnya

en: Lists
id: Daftar

en: Synchronize
id: Singkronkan
