Campaign Monitor Advanced (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Submit
ar: إرسال

en: Type
ar: النوع

en: Subscribers
ar: المشتركين

en: List
ar: لائحة

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Description
ar: الوصف

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: !time ago
ar: منذ !time

en: Other
ar: آخر

en: Lists
ar: قوائم

en: Info
ar: معلومات

en: Newsletters
ar: النشرات

en: Synchronize
ar: تزامن
