Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Manage
ar: تسيير

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: From
ar: من

en: Published
ar: منشور

en: N/A
ar: غير موجود

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Clicks
ar: النقرات

en: Filters
ar: المرشحات

en: Node title
ar: عنوان العقدة

en: published
ar: منشور

en: Deleted
ar: محذوف

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Newsletter
ar: النشرة

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: Draft
ar: مسودة
