Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Manage
hu: Kezelés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: Recipients
hu: Címzettek

en: From
hu: Honnan

en: Published
hu: Közzétéve

en: API Key
hu: API-kulcs

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Sent
hu: Elküldve

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Filters
hu: Szűrők

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: published
hu: közzétett

en: Deleted
hu: Törölt

en: Select List
hu: Legördülő lista

en: Read More
hu: Bővebben

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: not published
hu: rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: --select--
hu: --kiválasztás--

en: Title field is required.
hu: A <em>Cím</em> mező kötelező.

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: The e-mail address %mail is not valid.
hu: %mail e-mail cím hibás.

en: Unsubscribed
hu: Leiratkozva

en: Created Date
hu: Létrehozás dátuma

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Draft
hu: Vázlat

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: - select -
hu: - kiválasztás -

en: Author email
hu: Szerző e-mail címe

en: Create newsletter
hu: Hírlevél létrehozása

en: -- Any --
hu: -- Akármi --

en: -- select --
hu: -- kiválasztás --
