Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Manage
ro: Administrați

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Recipients
ro: Destinatari

en: From
ro: De la

en: Published
ro: Publicat

en: API Key
ro: Cheie API

en: N/A
ro: N/D

en: Sent
ro: Trimis

en: Filters
ro: Filtre

en: Node title
ro: Titlu nod

en: published
ro: publicat

en: Deleted
ro: Şters

en: Select List
ro: Listă de selecţie

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: not published
ro: nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Title field is required.
ro: Câmpul titlu este necesar.

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.

en: Draft
ro: Proiect
