Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: Actions
uk: Дії

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Manage
uk: Керування

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: From
uk: Від

en: Published
uk: Опубліковано

en: N/A
uk: Н/Д

en: Sent
uk: Сент

en: Clicks
uk: Переходи

en: Filters
uk: Фільтри

en: Node title
uk: Заголовок матеріалу

en: published
uk: опубліковано

en: Deleted
uk: Видалено

en: Select List
uk: Список

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: not published
uk: не опубліковано

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Title field is required.
uk: Поле "Заголовок" є обов'язковим.

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail не є припустимою.

en: Unsubscribed
uk: Відписано

en: Draft
uk: Чернетка

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Author email
uk: Електронна адреса автора

en: -- Any --
uk: -- Усе --
