Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Actions
he: פעולות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Manage
he: ניהול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Recipients
he: נמענים

en: From
he: מאת

en: Published
he: מפורסם

en: N/A
he: -ללא-

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: Filters
he: מסננים

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: published
he: פורסם

en: Deleted
he: נמחק

en: Select List
he: בחר רשימה

en: Read More
he: המשך...

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Newsletter
he: ניוזלטר

en: The e-mail address %mail is not valid.
he: כתובת הדואר האלקטרוני אינה תקינה.

en: Draft
he: טיוטה

en: Scheduled
he: מתוזמן
