Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Manage
nl: Beheren

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: From
nl: Van

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: API Key
nl: API-sleutel

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Sent
nl: Verzonden

en: Clicks
nl: Klikken

en: Node title
nl: Node-titel

en: published
nl: gepubliceerd

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Select List
nl: Selectielijst

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: --select--
nl: --selecteren--

en: Title field is required.
nl: Het titelveld is verplicht.

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: The e-mail address %mail is not valid.
nl: Het opgegeven e-mailadres %mail is niet geldig.

en: Unsubscribed
nl: Afgemeld

en: Created Date
nl: Aanmaakdatum

en: Draft
nl: Concept

en: Scheduled
nl: Gepland

en: - select -
nl: - kiezen -

en: Author email
nl: E-mailadres van auteur

en: Create newsletter
nl: Nieuwsbrief aanmaken

en: -- Any --
nl: - Alle -
