Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Newsletter
sr: Билтен

en: Draft
sr: Предлог
