Campaign Monitor Integrated (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
