Campaign Monitor (6.x-2.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
