Campaign Monitor (6.x-3.0-beta3) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: You have been successfully unsubscribed.
uk: Ви успішно відмовилися від підписки.

en: Clear cached data
uk: Очистити кеш
