Campaign Monitor (6.x-3.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
