Camtasia Relay (6.x-3.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: Download
it: Scarica

en: Date
it: Data

en: Email
it: E-mail

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Profile
it: Profilo

en: Duration
it: Durata

en: Display Name
it: Nome di visualizzazione

en: The field %name is not a valid number.
it: Il campo %name non è un numero valido.

en: The field %name cannot be greater than @max.
it: Il campo %name non può essere maggiore di @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
it: Il campo %name non può essere minore di @min.
