Camtasia Relay (6.x-3.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Download
fa: دانلود

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Attachment
fa: پیوست

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Profile
fa: نمایه

en: Duration
fa: مدت
