CAPTCHA (6.x-2.2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Disable
sr: Искључи

en: Save
sr: Сачувај

en: Text color
sr: Боја текста
