CAPTCHA (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: change
ne: परिवर्तन

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: Display on separate page
ne: भिन्दै पृष्ठमा देखाउनुहोस्

en: Challenge type
ne: चुनौतीको प्रकार

en: Enabled challenge
ne: चुनौती सक्षम् गर्नुहोस्

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
ne: यो सामान्य गणितीय प्रश्न हल गर्नुहोस् र आफ्नो नतिजा पोस्ट गर्नुहोस् 
    उदाहरण: १+३, ४ पोस्ट गर्नुहोस्

en: Examples
ne: उदाहरण
