CAS (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (27 entries)

en: edit user
uk: редагувати користувача

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
uk: Дозволити користувачам автентифікацію через Центральну службу автентифікації (Central Authentication Service, CAS).

en: CAS Login
uk: CAS вхід

en: CAS server settings
uk: Параметри серверу CAS

en: User account settings
uk: Налаштування аккаунту користувача

en: Is Drupal also the CAS user repository?
uk: Чи є Друпал також репозиторієм користувачів CAS?

en: In most cases, the answer will be no; an LDAP repository will be the source of CAS users. But in some cases, the Drupal user database could be used as the central user store for single sign-on. If this is the case, select this option.
uk: В більшості випадків відповідь має бути "Ні"; LDAP (спрощений протокол служби каталогів) буде джерелом для CAS користувачів. Проте, в деяких випадках, база даних користувачів Drupal може бути використана як центральний накопичувач користувачів для одноразового входу в систему. Якщо такий випадок має місце, оберіть цю опцію.

en: If CAS is not the user repository, should cas highjack users with the same name?
uk: Якщо CAS не є утримувачем користувачів, чи має cas забирати собі користувачів з таким самим іменем?

en: Email Domain
uk: Домен електронної пошти

en: Append this domain name to each new user in order generate his email address.
uk: Додавати це доменне ім’я для кожного нового користувача, щоб створити йому адресу електронної пошти.

en: Users canot change email address
uk: Користувачі не можуть змінювати ел. адресу

en: Users canot change password
uk: Користувачі не можуть змінювати пароль

en: Redirection settings
uk: Налаштування переспрямування

en: specific pages
uk: вказані сторінки

en: Specific pages
uk: Вказані сторінки

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are '<em>blog</em>' for the blog page and '<em>blog/*</em>' for every personal blog. '<em>&lt;front&gt;</em>' is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляхів Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, '<em>blog</em>' для сторінки журналу і '<em>blog/*</em>' для кожного персонального журналу. '<em>&lt;front&gt;</em>' — головна сторінка.

en: CAS User login
uk: CAS Вхід користувачів

en: User Login
uk: Користувач

en: user
uk: користувач

en: administer cas
uk: адмініструвати cas

en: Provides single sign-on Central Authentication Services (CAS)
uk: Забезпечує одноразовий вхід до Центрального сервісу аутентифікації (CAS)

en: Login
uk: Вхід

en: Miscellaneous settings
uk: Різні налаштування

en: Session opened for %name.
uk: Відкрито сеанс для користувача %name.

en: all pages except specific pages
uk: усі сторінки, окрім перелічених

en: Email attribute
uk: Атрибут Email

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.
