CAS (6.x-2.3) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: edit user
ne: प्रयोगकर्तालाई संपादन गर्नुहोस

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
ne: प्रयोगकर्ताहरूलार्इ केन्द्रीय प्रमाणीकरण सेवा मार्फत प्रमाणित गर्न अनुमति दिन्छ।

en: CAS Login
ne: सी ए एस लगइन

en: CAS server settings
ne: सी ए एस सर्भर सेटिङ

en: CAS URI
ne: सी ए एस यु आर आई

en: User account settings
ne: प्रयोगकर्ताको खाताको सेटिंग्स

en: Is Drupal also the CAS user repository?
ne: के Drupal पनि CAS प्रयोगकर्ताको भंडार हो ?

en: Email Domain
ne: ईमेल डोमेन

en: Redirection settings
ne: पुनर्निर्देशन सेटिंग्स

en: specific pages
ne: विशिष्ट पृष्ठहरू

en: Specific pages
ne: खास पृष्ठ

en: CAS User login
ne: CAS प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: User Login
ne: प्रयोगकर्ताको लग-ईन

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: administer cas
ne: cas ब्यवस्थापन

en: Session opened for %name.
ne: %name को लागि सत्र खुला गरियो।
