CAS (6.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Continue
az: Davam et

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq
