CAS (6.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: edit user
he: ערוך משתמש

en: Allows users to authenticate via a Central Authentication Service.
he: אפשר למשתמשים להזדהות דרך שירות הזדהות מרכזי

en: specific pages
he: דפים מסויימים

en: Specific pages
he: דפים מסויימים

en: User Login
he: כניסת משתמש

en: user
he: משתמש

en: administer cas
he: ניהול CAS

en: cas
he: CAS

en: Provides single sign-on Central Authentication Services (CAS)
he: מספק שירותי אותנטיקציה מרכזיים (CAS) בהרשמה יחידה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Version
he: גירסה

en: Login
he: כניסה

en: Name
he: שם

en: Continue
he: להמשיך

en: Not found
he: לא נמצא

en: Roles
he: תפקידים

en: Hostname
he: שם שרת

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Session closed for %name.
he: יציאה מהמערכת: %name.

en: Port
he: פורט

en: Create new account
he: הצטרפות

en: URI
he: כתובת URI

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
he: חשבון משתמש חדש נוצר עבור <a href="@url">%name</a>. לא נשלחה כל הודעה.
