Comment displays (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Picture
hy: նկար

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Signature
hy: ստորագրություն
