Comment displays (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Links
ar: روابط

en: Default
ar: الافتراضي

en: Teaser
ar: موجز

en: Picture
ar: الصورة

en: Comment
ar: التعليق

en: Signature
ar: التوقيع

en: Full comment
ar: التعليق بأكمله
