Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (6.x-3.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Log
sv: Logg

en: Settings
sv: Inställningar

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Time
sv: Tid

en: Picture
sv: Bild

en: Email
sv: E-post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Overridden
sv: Åsidosatt

en: Phone
sv: Telefon

en: State
sv: Läge

en: Gender
sv: Kön

en: Male
sv: Man

en: Female
sv: Kvinna

en: Website
sv: Webbplats

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: TODO
sv: Att göra

en: District
sv: Distrikt

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Party
sv: Parti
