Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (6.x-3.2) - en to uk translation catalogue (34 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Log
uk: Журнал

en: Settings
uk: Налаштування

en: Summary
uk: Резюме

en: Time
uk: Час

en: Format
uk: Формат

en: Picture
uk: Зображення

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Contact
uk: Контакт

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Phone
uk: Телефон

en: Fax
uk: Факс

en: State
uk: Стан

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Processed
uk: Оброблене

en: Webform
uk: Вебформа

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: TODO
uk: ЗРОБИТИ

en: District
uk: Район

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Middle Name
uk: По-батькові

en: Open link in a new window
uk: Відкрити посилання у новому вікні

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Delegate
uk: Уповноважити

en: Party
uk: Вечірка

en: Independent
uk: Незалежний
