Sunlight Congressional Districts (with optional CiviCRM integration) (6.x-3.3) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Cancel
ru: Отмена

en: Log
ru: Журнал

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Summary
ru: Сводка

en: Time
ru: Время

en: Format
ru: Формат

en: Picture
ru: Изображение

en: Contact
ru: Контакт

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Phone
ru: Телефон

en: Fax
ru: Факс

en: State
ru: Состояние

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: Website
ru: Вебсайт

en: Processed
ru: Обработано

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Apply
ru: Применить

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Offset
ru: Пропустить

en: TODO
ru: СДЕЛАТЬ

en: Debugging
ru: Отладка

en: Middle Name
ru: Отчество

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Sort By
ru: Сортировать

en: Asc
ru: По возрастанию
