CDN (6.x-1.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Mode
ne: प्रकार

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Basic
ne: सामान्य
