CDN (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Cancel
ru: Отмена

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Mode
ru: Режим

en: Details
ru: Подробности

en: General
ru: Общий

en: Other
ru: Другое

en: Blacklist
ru: Чёрный список

en: Testing
ru: Тестирование

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.

en: Exceptions
ru: Исключения

en: Drupal path
ru: Drupal путь

en: General settings.
ru: Общие настройки.

en: Applied
ru: Разрешено

en: Whitelist
ru: Белый список

en: CDN integration is disabled for all users.
ru: Интеграция CDN отключена для всех пользователей.

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
