CDN (6.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: URL
ar: العنوان URL

en: Mode
ar: النمط

en: Details
ar: التفاصيل

en: General
ar: عام

en: Other
ar: آخر

en: Testing
ar: جار الاختبار

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.

en: Exceptions
ar: استثناءات
