CDN2 Video (6.x-1.10) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Thumbnail
ar: النسخة المصغرة

en: Media
ar: ميديا

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Installed
ar: مثبت

en: Workflow Settings
ar: إعدادات سير العمل
