Certificate (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: User
ar: مستخدم

en: action
ar: إجراء

en: Fields
ar: الحقول

en: Clear
ar: مسح

en: Templates
ar: القوالب

en: Mapping
ar: إقران

en: Landscape
ar: أفقية

en: Portrait
ar: طولية

en: New set
ar: مجموعة جديدة
