Certificate (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Fields
hu: Mezők

en: Clear
hu: Törlés

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Templates
hu: Sablonok

en: Sets
hu: Írások

en: Mapping
hu: Leképzés

en: Certificates
hu: Tanúsítványok

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: New set
hu: Új csoport

en: Profile fields
hu: Profilmezők

en: Course
hu: Kurzus

en: Edit criteria
hu: Feltétel szerkesztése

en: Certificate
hu: Tanúsítvány

en: Download certificate
hu: Tanúsítvány letöltése
