Certificate (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Edit
id: Sunting

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: User
id: Pengguna

en: action
id: aksi

en: Fields
id: Bidang isian

en: Clear
id: Bersihkan

en: Templates
id: Templat

en: Mapping
id: Pemetaan

en: New set
id: Set baru
