Certificate (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (24 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Operations
es: Operaciones

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: edit
es: editar

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: User
es: Usuario

en: action
es: acción

en: Fields
es: Campos

en: Clear
es: Limpiar

en: Orientation
es: Orientación

en: Templates
es: Plantillas

en: Mapping
es: Correspondencias

en: Certificates
es: Certificados

en: Landscape
es: Apaisado

en: Portrait
es: Vertical

en: New set
es: Conjunto nuevo

en: Profile fields
es: Campos de Perfil

en: Edit criteria
es: Editar criterios

en: Certificate
es: Certificado
