Certificate (6.x-1.1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: edit
ro: modifică

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: User
ro: Utilizator

en: action
ro: acţiune

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Clear
ro: Elimină

en: Templates
ro: Şabloane

en: Mapping
ro: Mapare

en: Certificates
ro: Certificate

en: New set
ro: Set nou

en: Certificate
ro: Diploma
