Certificate (6.x-1.1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: edit
ru: изменить

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: action
ru: действие

en: Fields
ru: Поля

en: Clear
ru: Очистить

en: Orientation
ru: Ориентация

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Sets
ru: Установки

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Landscape
ru: Альбомная

en: Portrait
ru: Портретная

en: New set
ru: Новый набор

en: Profile fields
ru: Поля профиля

en: Course
ru: Курс

en: Edit criteria
ru: Редактировать критерий

en: Certificate
ru: Сертификат

en: Download certificate
ru: Скачать сертификат

en: Field groups
ru: Группы полей

en: Add field group
ru: Добавить группу полей
