Certify (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Description
fa: شرح

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Users
fa: کاربران

en: and
fa: و
