Certify (6.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Name
nl: Naam

en: User
nl: Gebruiker

en: Users
nl: Gebruikers

en: Books
nl: Boeken

en: Passed
nl: Geslaagd

en: read
nl: lezen

en: and
nl: en

en: Show details
nl: Toon details

en: The user id.
nl: De gebruikers-ID.

en: Certificate
nl: Certificaat

en: Download certificate
nl: Certificaat downloaden

en: passed
nl: geslaagd
